FirmaKam-Trans - producent kostki granitowej oraz elementów z granitu

Przedsiębiorstwo Kam-Trans to rodzinna firma z długoletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęła w 1992 r. i od ponad 20 lat jest prowadzona przez Ryszarda i Barbarę Żmijewskich. Początki jej aktywności związane były przede wszystkim z produkcją i sprzedażą kostki granitowej, wytwarzanej ze strzegomskiego granitu. Oprócz tego firma świadczyła dla swoich klientów usługi transportowe, mające na celu obniżenie kosztów i usprawnienie działań logistycznych. Współcześnie Kam-Trans to jeden z największych w Strzegomiu producentów kostki granitowej i elementów wytwarzanych z granitu.

Siła przedsiębiorstwa tkwi w blisko dwudziestu wysoko wykwalifikowanych pracownikach. Każdy z nich ma duże doświadczenie w zakresie produkcji, a ich predyspozycje i umiejętności wpływają na jakość wytwarzanych przez firmę elementów z granitu. Priorytetem Kam- Trans jest dbanie o bezpieczne i stabilne warunki pracy, dobrą atmosferę współpracy, dlatego też rotacja wśród zatrudnionych jest niewielka, a średni staż pracy wynosi 10 lat.

Wysoka jakość naszych produktów związana jest ponadto z dobrym gatunkiem surowca, z którego wytwarzane są nasze produkty. Dzięki wieloletniej współpracy z kopalniami granitu jesteśmy postrzegani jako ważny partner i otrzymujemy granit wysokiej jakości. Podstawę firmowych wyrobów stanowi granit ze Strzegomia, który jest powszechnie znany i ceniony na polskim rynku. Granit ten jest wytrzymały na warunki atmosferyczne, jako trwały i twardy surowiec.Produkcja kostki granitowej Produkcja kostki granitowej Produkcja elementów granitowych Transport wyrobów granitowych w Kam-Trans

W naszej ofercie znajdą Państwo: